Naciągacz Garda Security Dariusz Palich działa nadal – nie daj się ponownie oszukać!

Zakupy w internecie robi obecnie większość ludzi. Wygoda, niższe ceny, większa dostępność towarów sprawia, że w sieci kupujemy nie tylko ubrania, ale kosmetyki, urządzenia AGD czy nawet żywność. Podobnie jest z zakupami firmowymi. W internecie przeglądamy oferty tysięcy dostawców z całego świata. Globalny rynek jest skuteczny tylko jeśli mamy zaufanie do kontrahenta.

Kłamstwo ma krótkie nogi

Kupując podzespoły, maszyny czy towary oczekujemy dobrej i sprawnej obsługi oraz przedmiotów zgodnych ze specyfikacją. Wprowadzanie klienta w błąd, przemilczenie ważnych informacji lub jawne oszustwo przy sprzedaży internetowej zawsze wyjdzie na jaw bo jak wiadomo kłamstwo ma krótkie nogi.

Podróbki no-name

Niedawno na naszym portalu pisaliśmy o firmie Dartford Trading Dariusz Palich, która nie tylko oszukuje klientów, ale także rozpowszechnia informacje niezgodne z polskim prawem. W zeszłym roku spółka Novo Capital Investment Sp. z o.o. (https://biofinger.pl) zakupiła czytniki dalekiego zasięgu ZK-RFID101. Jednak otrzymane czytniki transponderów były zwykłymi podróbkami typu “no-name” – bez znaku CE oraz możliwości konfiguracji częstotliwości europejskiej.

Jakie prawa konsumenta?

Nabywając towar w sieci zawsze narażamy się na ryzyko – przecież ktoś mógł źle spakować towar, albo może zaginąć paczka. Zawsze jednak możemy towar zareklamować, szczególnie jeśli jest to drogi osprzęt. Jednak w konfrontacji z firmą Dartford Trading Dariusz Palich można się zapytać – jakie prawa konsumenta? Nie ma zwrotów, reklamacji, komunikacji z klientem. Jeśli chcesz wiedzieć jaki jest mechanizm oszustwa przeczytaj tę historię.

Ostrzeżenie przed złodziejem

Złodziejskie praktyki pana Dariusza Palicha trwają już ponad rok! Świadczą o tym opinie na różnych portalach sprzedażowych. W tym czasie wiele osób zostało już w majestacie prawa okradzionych! Przybywa zgłoszeń i skarg na nieuczciwe praktyki. Oszust Dariusz Palich działa nadal i jedyne co możemy obecnie zrobić to opisać obecne metody działania jako ostrzeżenie przed złodziejem!

Nieuczciwy sprzedawca Dariusz Palich z Siedlec

Nieuczciwy sprzedawca Dratford Trading Dariusz Palich, choć pochodzi z Siedlec, rejestruje swoje spółki w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Towar natomiast jest przesyłany z Chin, co znacznie utrudnia to dochodzenie praw konsumenta. Nieuczciwy sprzedawca jest nie tylko bezkarny ale coraz bardziej bezczelny. Nie tylko oszukuje klientów na zakupach internetowych, ale nawet założył spółkę, której głównym działaniem jest doradztwo przedzakupowe. Poniżej publikujemy dane kontaktowe jednej z firm Dariusza Palicha, którego NIE POLECAMY!

Oszust na Allegro z Siedlec

Tak duże portale zakupowe jak Allegro mają zabezpieczenia przed oszustami. Tak więc negatywne opinie o Dartford Trading Dariusz Palich sprawiły, że oszust założył kolejną spółkę:
GARDA-security
Security Revolution Limited
COLIEMORE ROAD COLIEMORE HOUSE
A96A8D5 DUBLIN NIP: 684214

Konsultacje techniczne, doradztwo przedzakupowe
E-mail: konsultant@securityrevolution.ie
Telefon: http://securityrevolution.ie/pomoc 792 52 62 64

Przestrzegamy przed tą spółką – działa od pół roku (stan na 05.08.2021), ale to kolejny oszust na Allegro.

Kiedy złodziej ma wiele twarzy

Niestety oszustwo i kłamstwo to czasem jedyny sposób na zarabianie pieniędzy dla niektórych ludzi. Sądowe dochodzenie praw konsumenta jest niekiedy bardzo długotrwałe. W tym czasie złodziej ma wiele twarzy i bezkarnie działa na niekorzyść wielu kupujących. Przestrzegamy przed dawną Dartford Trading Dariusz Palich.

Sprawdzajcie kontrahentów i nie dajcie się oszukać!

Jeśli padłeś ofiarą oszustwa Dartford Trading Dariusz Palich lub GARDA-security Security Revolution Limited
zostaw komentarz lub skontaktuj się z nami!

Previous Post
Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.