Pisanie wniosków unijnych projektów unijnych

Od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, rodzimi przedsiębiorcy zyskali możliwość rozwoju w wielu kierunkach poprzez dotacje unijne. Mogą być one wykorzystane na rozwój, kształcenie, nowe technologie, patenty, internacjonalizację produktów i usług lub na działania proekologiczne czy przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Możliwości jest bardzo duże, jednak wciąż zmienia się horyzont rozwoju państw członkowskich. Obecnie przyjęta strategia rozwoju państw członkowskich musi wpisywać się w określone specjalizacje określane w Krajowych Inteligentnych Specjalizacjach, a także w ich regionalnych odpowiednikach.

Jak skorzystać z funduszy europejskich

O ile pieniądze z UE są dostępne dla polskich przedsiębiorców, o tyle napisanie wniosku o dotacje, złożenie go i rozliczenie funduszy wcale nie jest takie proste. Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak skorzystać z funduszy europejskich.
(nazwa Twojej firmy oraz link dofollow do Twojej strony. Napisz do nas » portal@e-b2b.org) ma wieloletnie doświadczenie w pisaniu wniosków o dotacje unijne. Przeprowadzamy odpowiednią diagnozę potrzeb i możliwości klienta, doradzamy w wyborze odpowiednie naboru wniosków oraz wykonujemy kompletną dokumentację. Sam wniosek jest tylko początkiem drogi, albowiem ważne jest również zarządzanie projektem, cała sprawozdawczość oraz co najważniejsze – rozliczenie projektu.

Pisanie wniosków unijnych projektów unijnych

Biurokracja tak dużych instytucji jak Unia Europejska, w powiązaniu z polską machiną urzędniczą już na wstępie wskazuje jak trudne jest pisanie wniosków unijnych. Nie jest to zwykły biznesplan. Liczba warunków, które należy spełnić, wskaźników, które należy dokładnie opisać i określić jest niekiedy duża. Sama dokumentacja liczy wiele stron i musi być sporządzony bardzo rzetelnie. (nazwa Twojej firmy oraz link dofollow do Twojej strony. Napisz do nas » portal@e-b2b.org) przeprowadziła już wiele firm przez cały proces powstawania wniosku i rozliczenia projektu, chętnie też dzielimy się doświadczeniem.

Dlaczego zleca się pisanie dotacji innym firmom

Niewiele firm posiada własne działy pisania wniosków. Jest to zadanie bardzo obciążające kadry własne, nie tylko z powodu mnogości wymaganych kryteriów, ale także wynika z odpowiedzialności jaką nakłada się na pracowników. Wybierając (nazwa Twojej firmy oraz link dofollow do Twojej strony. Napisz do nas » portal@e-b2b.org) masz możliwość skorzystania z naszego doświadczenia ponieważ specjalizujemy się w pisaniu wniosków o dotację. Dlaczego zleca się pisanie dotacji innym firmom? Żeby mieć pewność, że komplet dokumentów oraz plan realizacji będzie sporządzony profesjonalnie, bez dodatkowych zastrzeżeń. Jest to po prostu przepis na sukces! Co dodatkowo zyskujesz? Masz kontrolę nad całym procesem ponieważ w umowie z naszą firmą (nazwa Twojej firmy oraz link dofollow do Twojej strony. Napisz do nas » portal@e-b2b.org) jest określony cały zakres działań z naszej strony. Wesprzemy cię w procesie pisania wniosku o dotację, a także jeśli będziesz potrzebował doradztwa w zakresie prowadzenia projektu lub rozliczenia. Ty decydujesz o charakterze współpracy! To wygodny i sprawdzony sposób na pozyskanie pieniędzy z UE na Twoje plany inwestycji.

Skorzystaj z funduszy unijnych

Pisanie wniosków o dotacje to nasza specjalność. Pamiętaj, że fundusze UE to nie jedyne źródło finansowania Twoich projektów. Fundusze na rozwój polskich firm mają również takie instytucje jak:
• Państwowa Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) – np. targi
• Powiatowy Urząd Pracy – zatrudnienie nowych pracowników
• Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Pozyskiwanie środków unijnych jest możliwe również w przypadku certyfikacji produktów, usług, a także na badania i rozwój czy opatentowanie wytworzonych przez Twoją firmę technologii.

Co zyskujesz zlecając nam pisanie wniosków?

• przeprowadzimy wyliczenia opłacalności ekonomicznej projektu
• weźmiemy na siebie ciężar pisania dokumentacji i wesprzemy w rozliczaniu projektu
• dostęp do doradztwa i możliwość korzystania z wieloletniego doświadczenia naszej firmy
• pełne studium wykonalności projektu z jego zagrożeniami, ale także perspektywami
• gwarancję złożenia kompletnego wniosku aplikacyjnego, który spełnia wszelkie wymagane kryteria formalne i merytoryczne.
(nazwa Twojej firmy oraz link dofollow do Twojej strony. Napisz do nas » portal@e-b2b.org) – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami i zainwestuj w swoje przedsiębiorstwo.

Previous Post
Next Post

Leave a Reply