Digital signage – co to takiego?

Firma Samsung ma w swojej ofercie ekrany, które dzięki nowoczesnej technologii sprawiają, iż wyświetlacz dostarcza takie funkcje, jak wysokiej jakości obraz, bogatą propozycję programów i treści lifestyle’owych, elegancki i stylowy wygląd ekranu oraz świetnie zaprogramowany ekosystem, który pozwala na pełną kontrolę urządzenia.

Co to jest digital signage?

Wiele osób nie wie, co to jest digital signage. To innowacyjne rozwiązanie na dostarczenie reklamy czy innej treści za pomocą wyświetlacza kierowanego przez serwer. Takim nowoczesnym sposobem mogą posługiwać się firmy w celach marketingowych. Wpływa to nie tylko na wizualny efekt dostarczanej informacji, ale także na zadowolenie potencjalnych jej odbiorców.

Kolorowe, nowoczesne treści o wysokiej jakości na takim ekranie możemy zobaczyć na lotniskach czy innych miejscach, gdzie codziennie przewija się masa ludzi. Technologia digital signage pozwala m.in. wyświetlać ruchome wizualizacje z dźwiękiem, dzięki elastycznej obsłudze serwera ekran można podzielić na strefy, w których każda może być odpowiedzialna za wyświetlanie dwóch różnych treści, co wpływa na skuteczność i szersze pole do zastosowania.

The Wall od Samsunga

Firma Samsung ma w swojej bogatej ofercie specjalne ekrany, które doskonale dopasują się nie tylko we wszelkie przestrzenie publiczne, jak wiaty przystankowe czy galerie handlowe. Dzięki eleganckiej i designerskiej obudowie bez zbędnych ram i ozdobień The Wall świetnie prezentuje się w domowym salonie. Z tej formy przedstawiania treści mogą więc korzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

The Wall jest świetnym urządzeniem do zabawy i rozrywki. Zarządzanie ekranem odbywa się przy użyciu serwera. Pozwala on na tworzenie treści (udostępnianie postów i ich projektowanie) oraz na kontrolowanie działania całego systemu i jego aktualizowanie. Ekran może też wyświetlać, co tylko chcemy. Niektórzy wolą nawet taką nowinkę technologiczną na ścianie zamiast tradycyjnego obrazu – szczególnie że tu można zmieniać grafikę, gdy tylko przyjdzie nam na to ochota.

The Wall od firmy Samsung dzięki zaprojektowanej technologii Black Seal pomaga lepiej chronić ekran przed uszkodzeniami i zabrudzeniami, pomagając utrzymać tym samym idealny wygląd. O wyraziste i bardzo często nieskazitelne kolory, które pomagają oddać w naturalny i realistyczny sposób obraz, dba technologia Ultra Chroma. Technologia Quantum HDR z pomocą procesora odpowiedzialnego za obraz i jakość The Wall LED HDR i HDR10+ oraz Multi link HDR wspiera zapewnienie najwyższego kontrastu i jasności wyświetlanej wizualizacji. Ekran od Samsunga jest wart swojej uwagi m.in. dla technologii modułowej. The Wall pozwala na spersonalizowanie rozmiaru czy kształtu wyświetlacza do swoich własnych potrzeb.

Previous Post
Next Post

Leave a Reply