Gotowe kiełki ze sklepu Trójmiasto

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia oraz obserwowania mojej strony na Facebooku:
Gotowe kiełki w tackach na zamówienie

Witaj poszukiwaczu zdrowej żywności! 🙂

Na samym początku nadmienię, że nie jesteśmy ‘sklepem’.
Fajnie byłoby w przyszłości przekształcić się w sklep stacjonarny w Gdańsku w którym naturalnie hodowane będą różnorakie kiełki i każdy poszukiwacz zdrowej żywności może sobie wejść i kupić lub zamówić dużą tackę ze swoimi ulubionymi kiełkami.

Nazywam się Jacek Lipski i od 19-stu lat jestem kreatywnym przedsiębiorcą działającym w dwóch różnych branżach. Obecnie staram się rozwinąć mój nowy pomysł na dostarczanie gotowych i rosnących kiełków mojego autorstwa.
Zamierzam dostarczać różnorakie kiełki na zamówienie w dużych tackach. Klient otrzyma swoje kiełki które może samodzielnie ścinać i zjadać do śniadnia i kolacji. Trudny temat od strony logistycznej, ale trzeba spróbować.

A tak wygląda ostatnie zamówienie od kawiarni SztukawaViktoria Dom na wyspie.
Świeżo zasadzone kiełki rzeżuchy oraz rzodkiewki (ok 2 dni):

Gotowe kiełki rzeżuchy i rzodkiewki Gotowe kiełki rzeżuchy i rzodkiewki Gotowe kiełki rzeżuchy i rzodkiewki

Od dawna poszukuję oraz cenię sobie tylko zdrową żywność. Osobiście uważam, że wszystko co sam zrobię lub wyhoduję w warunkach domowych jest najlepsze, zdrowe dla mnie oraz mojej rodziny.
Dodatkowo wszystko, co moja żona Dorota przywiezie z kaszubskich wsi od swoich Rodziców lub zaufanych rolników, uważam również za najlepszy dar natury.

Obecnie najzdrowsze jedzenie (mięso oraz warzywa) pochodzą tylko od lokalnych gospodarstw wiejskich.
Niestety ale większość z nas nie ma żadnej możliwości zdobycia takiej żywności. Kiedyś sam należałem do takich osób, które musiały wybierać z lady mięso najgorszej jakości z antybiotykami oraz warzywa z Lidla lub Biedronki.

Mając na uwadze fakt, że w sezonie jesienno-zimowym wszystkie warzywa są złej lub beznadziejnej jakości, to od ok. 10-ciu lat zacząłem samodzielnie hodować różne kiełki dla mojej całej rodziny. Hoduję kiełki rzeżuchy, rzodkiewki, lucerny oraz bardziej wyrafinowane – słonecznik (trudny w hodowaniu w czasie jesieni i zimy), fasola Mung, kapusta pekińska, rukola, brokuł oraz wiele innych.
Do dnia dzisiejszego wszyscy są zadowoleni, zatem wychodzi mi to bardzo dobrze.

Mając na uwadze powyższe, to chciałbym Tobie zaoferować gotowe kiełki ze sklepu mojego autorstwa.

Tym samym chciałbym Ciebie szanowny poszukiwaczu zdrowej żywności zapytać o Twoje zdanie.
Jeżeli cenisz sobie zdrową żywność, to czy zdecydujesz się na zakup dużej tacki z Twoimi kiełkami (powyżej 500g kiełków) w cenie 50 zł lub więcej?
Czy osoby które cenią sobie zdrową żywność, będą chętne zakupić gotowe tace w których wyhodowane będą różnorakie kiełki na zamówienie.

A druga sprawa jest taka, iż poszukuję pasjonata zdrowej żywności, do tego aby wspólnie hodować i dostarczać tacki z kiełkami na terenie Gdańska, Sopotu oraz Gdyni.
Czy znajdzie się ktoś chętny? 🙂

A może masz inne swoje sugestie?
Napisz proszę w komentarzu.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Jacek

Previous Post
Next Post

Leave a Reply