Jak rozwinąć firmę i oferować więcej?

Jesteś właścicielem firmy instalatorskiej? Może pracujesz w firmie teletechnicznej? Świadczysz usługi IT lub usługi komputerowe? Prawdopodobnie nie raz zastanawiałeś się jak rozwinąć firmę i oferować więcej. Dzięki współpracy z naszą marką systemów rejestracji czasu pracy, będziesz mógł zaproponować swoim klientom nowe możliwości.

BIOFINGER

Marka BIOFINGER to profesjonalne systemy automatycznej identyfikacji, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Rejestracja czasu pracy i kontrola dostępu to dwie podstawowe funkcjonalności BIOFINGER-KD/RCP. Poszukujemy firm, które chcą poszerzyć swoją ofertę dzięki współpracy z BIOFINGER.

Oprogramowanie RCP/KD

Od prawie 20 lat wdrażamy oprogramowanie do rejestracji, ewidencji i rozliczania czasu pracy. Oferujemy rozwiązania do samodzielnego montażu lub kompleksowo instalujemy systemy w małych, małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, a także w budynkach administracji państwowej. Oprogramowanie RCP/KD pozwala na doskonałą kontrolę czasu pracy pracowników oraz kontrolę dostępu.

Dopasowane do oczekiwań klienta

System BIOFINGER umożliwia autoryzację użytkowników poprzez odcisk palca, geometrię twarzy, karty biometryczne MIFARE oraz karty i breloki RFID, a także kod PIN. Duży wybór czytników i możliwość konfiguracji wielu urządzeń dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu umożliwia wdrożenia dopasowane do oczekiwań klienta.

Jak rozwinąć firmę?

Rynek jest coraz bardziej konkurencyjny. Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak rozwinąć firmę. Jeśli oferujesz usługi instalatorskie, teletechniczne, informatyczne, IT lub komputerowe – ta propozycja jest dla Ciebie.

Oferta BIOFINGER

Oferta BIOFINGER obejmuje:
• kilkustopniowy poziom rabatów na oferowane oprogramowanie BIOFINGER/SW oraz BIOFINGER/SVR-PRO,
• pakiet zdalnych szkoleń,
• zdalne wsparcie techniczne w procesie wdrażania pierwszego oraz drugiego systemu BIOFINGER-RCP u Klienta końcowego,
• pomoc w analizie potrzeb Twoich Klientów oraz pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań systemu BIOFINGER-RCP
• pomoc w sporządzaniu ofert dla Twoich Klientów lub przejęcie procesu ofertowania za Ciebie,
• proste, przejrzyste i uczciwe warunki współpracy biznesowej,
• dowolne formy rozliczania prowizji handlowych.

Cyfryzacja procesów administracyjnych

Coraz więcej przedsiębiorstw inwestuje w cyfryzację procesów administracyjnych. System BIOFINGER zapewnia skuteczne wdrożenie rejestracji czasu pracy i kontrolę dostępu. Dzięki współpracy z naszą marką rozwiniesz firmę i będziesz oferował więcej swoim klientom. Digitalizacja administracji, w tym kadr i płac jest jednym z bardziej popularnych sposobów rozwoju przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy

Polecamy profesjonalne i sprawdzone systemy BIOFINGER i zapraszamy do współpracy nie tylko firmy instalatorskie czy teletechniczne. Jeśli jesteś freelancerem, który oferuje usługi komputerowe, nasza oferta jest również dla Ciebie. Skontaktuj się z nami aby omówić szczegóły współpracy.

Previous Post
Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *