Tanie filmy reklamowe na YouTube w trzech wersjach językowych PL-EN-DE

Dobry marketing musi być oparty o różne kanały dystrybucji – od ogłoszeń w gazetach, w radiu czy na banerach, aż po internet. Wartościowe teksty i artykuły SEO to jedna z wielu opcji wyróżnienia się w sieci. Jednak tu mamy bardzo dużą konkurencję. Niekiedy trzeba dużo zapłacić za płatną reklamę czy pozycjonowanie. Tanie filmy reklamowe na YouTube to doskonały sposób na wyróżnienie firmy.

Filmy na YouTube

Spośród mediów społecznościowych takich jak Facebook, Linkedin czy Instagram, YouTube zajmuje szczególne miejsce. YouTube to bardzo przejrzysty dla użytkowników serwis z filmami. Codziennie korzysta z niego miliony ludzi, a treści są łatwo dostępne dla ludzi z całego świata. Filmy na YT to doskonały sposób na reklamę – wiedzą o tym influencerzy, duże i małe firmy. Swoje kanały na YT posiadają organizacje z branż różnego rodzaju – od sportu, mody, hobby po światowych gigantów technologicznych.

Jak zostać zauważonym?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się jaka reklama jest najskuteczniejsza. Działy marketingu usiłują rozpracować kampanie o tym jak zostać zauważonym. W sieci istnieje jedna prosta odpowiedź – oryginalne treści odpowiadające na zapotrzebowanie użytkowników. Dobre artykuły, autorskie zdjęcia oraz wyróżniające się filmy, to klucz do sukcesu.

Portal e-B2B.org

Portal e-B2B.org powstał specjalnie po to, aby promować przedsiębiorstwa, ich produkty czy usługi. Znajdziesz tutaj np. artykuły SEO z linkami do-follow. Możesz zlecić u nas napisanie tekstu, albo opublikowanie treści reklamujących Twój biznes. W ten sposób tworzy się mocną i rozpoznawalną markę. Nasza nowa propozycja to tanie filmy reklamowe na YT.Tanie filmy reklamowe na YouTube

Ile razy zastanawiałeś się nad tym czy stać Cię na film promujący biznes, który reprezentujesz, a potem rezygnowałeś ponieważ koszty były zbyt wysokie. Portal e-B2B.org może zaproponować Ci tanie filmy reklamowe na YouTube. Krótkie filmiki są atrakcyjną formą reklamy, za którą płacisz tylko raz!

Dobra strategia marketingowa

Filmy umieszczone na YT mogą być promowane w formie płatnej reklamy, ale także mogą być udostępniane na firmowej stronie www, na Facebooku, Linkedinie czy wysyłane w korespondencji email. Dobry film może być początkiem świetnej strategii marketingowej ponieważ użytkownicy będą mogli komentować go i wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, jak również udostępniać innym. Dzięki takim treściom więcej osób może zasubskrybować firmowy kanał na YT i oglądać więcej Twoich programów.

Jak my robimy dobre filmy?

Zapewne wielu przedsiębiorców zastanawia się w czym jest haczyk, albo jak to jest, że my robimy dobre filmy? Przede wszystkim filmy powinny być krótkie – im dłuższy tym mniej ludzi ogląda dłużej niż 3-4 minuty. Warto więc zainwestować w naprawdę ciekawy materiał, ale należy pamiętać również o pozycjonowaniu! Tak! Na YT filmy też się pozycjonuje. Dobry opis, słowa kluczowe i tagi są bardzo istotne, jak również opcje promocji kolejnych filmów i możliwość subskrypcji kanału.

Dobry produkt – dobra reklama

Promując treści w sieci należy pamiętać o zasadzie „dobry produkt – dobra reklama”. Dlatego robimy ciekawe filmy również w innych językach. Jeden film możemy przygotować w języku polskim, angielskim i niemieckim. Dzięki temu potencjalni klienci zza granicy również będą mogli zapoznać się z produktami, które oferuje Twoja firma.

Tanie filmy reklamowe

Podsumowując nową usługę – tanie filmy na Portalu e-B2B.org:
① Tworzymy filmy promocyjne dla przedsiębiorstw,
② Możemy samodzielnie napisać scenariusz lub skorzystamy z Twoich materiałów,
③ Oferujemy filmy w trzech językach (PL, EN oraz DE),
④ Jesteśmy elastycznie jeśli chodzi o tematykę,
⑤ Przygotujemy również odpowiednie grafiki lub inne materiały.

Poniżej zamieszczamy przykładowe filmy reklamowe w języku niemieckim, angielskim oraz polskim:Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy!

Previous Post
Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *