Powierz zarządzanie flotą ekspertom

Prowadzisz firmę? Twoje codzienne troski najlepiej zrozumie inny przedsiębiorca. Potrzebując do sprawnego działania pojazdów, nie powinieneś się wahać– warto postawić na współpracę ze specjalistami.

Pojazdy są współcześnie powszechnie wykorzystywane przez firmy. Za ich pomocą możliwe jest szybkie przetransportowanie produktów. Z takiego rozwiązania korzystają również przedsiębiorstwa usługowe, zatrudniające przedstawicieli handlowych. Ale nie zawsze przedsiębiorcom wystarczają samochody osobowe czy dostawcze – bywa, że potrzebne są również pojazdy do zadań specjalnych, np. transportowania produktów w obrębie magazynu.

Ponieważ w trakcie prowadzenia firmy potrzeby przedsiębiorców zmieniają się również w zakresie floty, warto postawić na współpracę z podmiotem, który będzie w stanie pomóc w każdym momencie. Jedną z takich firm jest Zeppelin. Poza wynajmem i leasingiem, możesz również skorzystać z profesjonalnego serwisu, dzięki któremu zoptymalizujesz koszty utrzymania pojazdów w należytym stanie.

Wózki widłowe, podnośniki i ładowarki

Wśród pojazdów przeznaczonych do zadań specjalnych wskazać należy m.in. wózki widłowe, podnośniki i ładowarki. Takie urządzenia sprawdzają się m.in. w magazynach czy zakładach przemysłowych. Ich wykorzystanie znacznie przyśpiesza procesy magazynowania, ułatwia również pracę – pracownicy nie muszą przenosić samodzielnie ciężkich produktów.

Zakup powyższych pojazdów stanowi spory wydatek. Firma o ugruntowanej pozycji z pewnością będzie w stanie pozwolić sobie na taki koszt. Inaczej jest w przypadku przedsiębiorców dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą – oni najczęściej nie dysponują środkami, które mogliby przeznaczyć na zakup pojazdów. Pozostaje zatem kredyt, leasing lub wynajem.

Postaw na współpracę z najlepszymi

Decydując się na współpracę z firmą mającą w ofercie pojazdy uznanych na całym świecie marek, zyskasz pewność, że twoja flota będzie składała się z wyłącznie z najlepszych maszyn. W efekcie będziesz mógł sporo zaoszczędzić – zakup sprzętu z pewnego źródła zmniejsza szansę na wystąpienie kłopotliwych i kosztownych usterek.

Nawiązując współpracę choćby ze wspomnianą firmą Zeppelin, masz możliwość skorzystania z doświadczenia jej pracowników. To właśnie oni pomogą ci w wyborze pojazdów dostosowanych do twoich potrzeb. Co więcej, zamierzając zakupić wybrane pojazdy, możesz skorzystać z oferty wynajmu krótko- lub długoterminowego. Takie rozwiązanie opłaca się, bo możesz przetestować poszczególne modele. Efektem jest możliwość zakupu jedynie tych, które najlepiej sprawdzą się w twojej firmie.

Previous Post
Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *