Redukcja kosztów w firmie produkcyjnej

Dzisiejsze realia firm produkcyjnych są bardzo trudne i wymagające. Zerwane łańcuchy dostaw, utrudniona komunikacja z klientami i dostawcami czy ograniczenia w podróżowaniu np. serwisantów maszyn są związane głównie z sytuacją epidemiczną. Redukcja kosztów w firmie produkcyjnej jest jednym z najlepszych sposobów aby zachować konkurencyjność na rynku.

Jak ograniczyć wydatki w przedsiębiorstwie?

Chyba nie ma menadżera, który nie zastanawiałby się jak ograniczyć wydatki w firmie. Jednak jak mawiał twórca systemu produkcyjnego koncernu Toyota Taiichi Ono “Koszt nie istnieje po to aby go wyliczać, ale po to aby go redukować”. (nazwa Twojej firmy oraz link dofollow do Twojej strony. Napisz do nas » portal@e-b2b.org) zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw w zakresie optymalizacji wydatków. Pomożemy Ci wprowadzić realne zmiany tak, aby Twoja produkcja była opłacalna.

Audyt w firmie

Od czego zaczynamy współpracę? Najpierw przeprowadzamy audyt w firmie. Może on obejmować:
• audyt procesów biurowych
• audyt administracji
• audyt procesów produkcyjnych
• audyt procesów biznesowych.

Nasi specjaliści z (nazwa Twojej firmy oraz link dofollow do Twojej strony. Napisz do nas » portal@e-b2b.org) przeprowadzą diagnozę Twojego przedsiębiorstwa. Na podstawie sporządzonego raportu przedstawimy Ci odpowiedni projekt oraz długoterminowy plan obniżenia kosztów.

A co jeśli kosztów obniżyć się nie da?

Jeśli zarządzasz profesjonalnie firmą być może jesteś w sytuacji, w której kosztów produkcji obniżyć się już nie da. W (nazwa Twojej firmy oraz link dofollow do Twojej strony. Napisz do nas » portal@e-b2b.org) zdajemy sobie sprawę, że niższe koszty produkcji często oznaczają gorszą jakość. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zwiększenie wolumenów produkcji. Dlatego też po audycie, nasi specjaliści mogą przygotować dla Ciebie plan zwiększenia wydajności produkcji.

Lepiej wydane pieniądze

Można oszczędzać na mediach, dodać pracownikom obowiązków lub zabrać przywileje jak np. darmowa kawa. Należy sobie jednak zadać pytanie czy zmiana pewnych nawyków nie sprawi, że będą to lepiej wydane pieniądze. Może czeka Cię zmiana strategii marketingowej lub modelu biznesowego? Zdarza się, że pracownicy nie są odpowiednio przeszkoleni i brakuje im wiedzy co skutkuje przestojami w firmie lub co gorzej zdarzają się straty. Przyczyn zbyt wysokich kosztów w firmie produkcyjnej może być dużo.

Zanim wezwiesz profesjonalistów

Pamiętaj, że zanim wezwiesz profesjonalistów możesz niektóre zmiany wdrożyć sam. Czy wiesz ile tracisz korzystając z wolnego internetu? Brak zarządzania typu lean lub kanban to nie tylko koszty, ale po prostu straty. Może Twój kapitał został zamrożony w towarze w magazynie? Albo brakuje Ci kontroli nad przepływem materiałów i towarów? Jeśli prowadzisz firmę na pewno masz swoje pomysły na redukcję kosztów produkcyjnych.

Dopasowani do klienta

Im większe przedsiębiorstwo tym trudniej samemu wprowadzać innowacje. Dlatego właśnie (nazwa Twojej firmy oraz link dofollow do Twojej strony. Napisz do nas » portal@e-b2b.org) pomagamy optymalizować wydatki. Każda firma jest inna, jednak my dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Produkcja elektroniki, montaż lamp przemysłowych czy transport i logistyka – pomożemy Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Oferujemy Ci profesjonalną obsługę, a Ty sam zdecydujesz o zakresie współpracy.

Previous Post
Next Post

Leave a Reply