Zaprojektuj swój herb rodzinny z Family EMBLEMizer i kup polo lub koszulkę z pięknym haftem

Na pewno każdy przynajmniej raz w życiu miał problem z wyborem niespodzianki np.: prezent na 40-tkę, prezent na jubileusz, rocznicę ślubu czy inną uroczystość rodzinną. Oczywiście kwiaty i czekoladki są nieśmiertelne, jednak warto zainwestować w wyjątkowy prezent – emblemat rodzinny. Emblemat jest połączeniem takich idei jak spersonalizowane logo oraz herb szlachecki. Historia i heraldyka jest pełna pięknych wizerunków na flagach i chorągwiach, które miały identyfikować daną rodzinę.
A jaki będzie Twój emblemat?

Rodzina jest najważniejsza

Każda rodzina ma swoją historię, swoją siłę i wyjątkowość, którą można się poszczycić. W przeszłości rody tworzyły własne znaki graficzne, które odróżniały je od innych. Dziś każdy może mieć swoje godło, wyjątkowy emblemat, ponieważ każda rodzina jest wyjątkowa!

Family EMBLEMizer 🙂

Czy byłeś kiedyś na takim przyjęciu, na którym były osoby w podobnych koszulkach z herbem rodzinnym? Albo widziałeś grupę znajomych, z których każdy miał t-shirt z logo lub z godłem? A może chciałbyś komuś podarować wyjątkowy prezent – np. kubek z logo lub breloczek ze spersonalizowanym emblematem?
Po to właśnie powstał Family EMBLEMizer!

Co to jest emblemat rodzinny?

Emblemat rodzinny lub inaczej rodzinny herb lub logotyp, który możesz zaprojektować na stronie emblemizer.family. Typowy herb składa się z tarczy, która może mieć jedno lub więcej pól, na którym znajdują się figury lub godła. Po bokach znajdują się trzymacze, czyli wizerunki zwierząt lub np. broni, która nadaje dostojności całemu herbowi. Nad tarczą znajduje się zwieńczenie czyli np. korona lub hełm. Są one zazwyczaj oplecione ozdobnymi labrami czyli wstęgami. Jeśli w Twojej rodzinie powszechne jest wyjątkowe powiedzenie, może się ono pojawić jako dewiza pod tarczą. Całość powinna stanowić harmonijną całość i odzwierciedlać wartości oraz historię rodziny.

Jak stworzyć rodzinny emblemat?

Jeśli zastanawiasz się jak stworzyć rodzinny emblemat – wejdź na stronę emblemizer.family. Stworzona przez psychologa ankieta zajmie Ci około 15 minut. Czeka na Ciebie specjalnie przygotowany zestaw 20 pytań. Każde będzie dotyczyć pewnych aspektów życia rodziny i jej historii. Skąd pochodzą przodkowie i seniorzy rodu? Czy wykonywali wyjątkowe profesję? Może byli rzemieślnikami, albo kochali przyrodę?

Ankieta EMBLEMizer

Wypełnij ankietę Family EMBLEMizer – to bardzo proste. Po każdym pytaniu będziesz mógł wybrać różne ikony lub elementy logo. Całość utworzy herb Twojej rodziny czyli rodzinny emblemat, który będzie na pewno wyróżniał Waszą rodzinę.
Mam rodzinny herb… i co dalej
Zapoznałem się z ankietą, już mam rodzinny herb… i co dalej? Po opłaceniu dostępu do aplikacji otrzymujesz rodzinny emblemat. Możesz dzięki niemu stworzyć wyjątkową papeterię, możesz zamówić kubek z logo lub piękne koszulki polo z emblematem. Otrzymasz plik w formacie jpg oraz pdf, który będziesz mógł wykorzystać również później. Taki rodzinny herb to doskonały prezent dla Twojej wyjątkowej rodziny. Jeśli chcesz zamówić koszulki polo w doskonałej jakości (koszulka polo biała lub czarna – 100% bawełny) z emblematem rodzinnym wejdź na stronę Family EMBLEMizer.

O twórcy Family EMBLEMizer

Family EMBLEMizer czyli spersonalizowane logo rodzinne to najnowszy projekt Jacka Lipskiego – właściciela marki elektronicznych systemów do rejestracji, ewidencji i rozliczania czasu pracy BIOFINGER-KD/RCP. Rejestracja czasu pracy i kontrola dostępu nigdy nie była tak prosta.
Jacek Lipski jest także inicjatorem Portalu e-B2B.org. Strona e-B2B.org jest portalem marketingowym z wartościowymi wpisami i treściami, które można wykupić oraz podlinkować by podnieść atrakcyjność własnej strony www.
Warto wspomnieć również o innowacyjnym rozwiązaniu internetowym do drukowania SMSów z telefonów ᐅ SMS EasyReader&Printer. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w trudnej sytuacji i będziesz potrzebował wydruku wiadomości tekstowych – wejdź na stronę
https://sms-vmsg.org

Previous Post
Next Post

Leave a Reply