Przyszłość networkingu

4NETWORKERS to wartościowe kontakty biznesowe. Skontaktuj się z nami już dziś.

COVID mocno namieszał w globalnej gospodarce. Niedokończone inwestycje, niepewność przedsiębiorców, zatory płatnicze i zerwane łańcuchy dostaw to tylko wierzchołek góry lodowej. Zamknięte granice spowodowały, że zamówione towary czy maszyny nie dotarły do przedsiębiorstw produkcyjnych, choć zostały opłacone i były niezbędne do dalszego rozwoju lub osiągnięcia stabilności firmy. Networking okazuje się najlepszym lekarstwem na kryzys.
Informacja jest jak towar
Firmy funkcjonujące w konkretnym regionie działają w określonym ekosystemie. Mają często podobne możliwości – jakie np. daje infrastruktura lub obecność przychylnych przedsiębiorcom władz samorządowych. Ale też borykają się ze zbliżonymi problemami – w przypadku województwa warmińsko-mazurskiego jest to mały poziom przedsiębiorczości i brak inicjatyw potrzebnych dla biznesu. Informacja jest jak towar – można ją kupić, sprzedać lub potraktować jako walutę wymiany. W sieci networkingowej dzieląc się wiedzą otrzymujemy również w zamian doświadczenia innych przedsiębiorców.

Networking – drabina do sukcesu

Wzajemne wsparcie jakim obdarzają się partnerzy biznesowi wypracowuje się latami, a i tak jest obarczone zasadą ograniczonego zaufania. Networking jest jak drabina – umożliwia wzrost firmy i Powstaje coraz więcej inicjatyw networkingowych i rzeczywiście pomagają one rozwijać regionalne inicjatywy lub poszczególne branże gospodarki. Takie spotkania czy towarzystwa networkingowe są doskonałą trampoliną do sukcesu.

Networking w biznesie

Każda firma jest inna, niektóre oferują produkty i usługi masowe, inne celowane w konkretny rodzaj klienta. Promocja i marketing może być masowa, ale znacznie częściej chcemy dotrzeć do tych najbardziej pasujących klientów by nie tracić czasu i pieniędzy na pozyskanie właściwych leadów. Dlatego właśnie networking w biznesie jest tak istotny. Wartościowa sieć kontaktów to nie tylko poszerzenie grupy docelowej, ale także zalety z marketingu szeptanego. A marketing szeptany nie kosztuje wiele więcej niż stworzenie wartościowej marki, z którą będą utożsamiać się klienci.

Marketing sieciowy

Biznes to nie tylko kupno i sprzedaż. Czasem warto się zastanowić czy marketing sieciowy czyli network marketing jest dobrym rozwiązaniem. Network marketing jest modelem biznesowym, w którym kluczową rolę odgrywa zbudowanie sieci dystrybutorów. Ale jak znaleźć odpowiednie firmy? Otóż 4NETWORKERS to właśnie taka sieć kontaktów z różnych branż. Nie zbudujemy Ci biznesu, ale pomożemy Ci w poszukiwaniu tych właściwych firm.

Biznes to nie tylko kupno i sprzedaż

Każdy kto prowadzi działalność gospodarczą lub spółkę wie, że biznes to nie tylko kupno i przedaż, nie tylko zyski i koszty. To także niewymierne działania polepszające wizerunek firmy, to także społeczna odpowiedzialność biznesu, która zawsze procentuje. Marketing networkingowy

4NETWORKERS

Jeśli zastanawiasz się jak wypromować swoją firmę zawsze możesz skontaktować się 4NETWORKERS. Reklama na platformie, ciekawy artykuł o Twoim biznesie oraz link do follow do Twojej strony, reklama w Social Media – Facebook, Linkeidn to tylko niektóre korzyści z przynależności do 4NETWORKERS.

Wejdź na platformę 4networkers.eu i rozpocznij współpracę!
• Poszukujesz partnerów biznesowych?
• Masz produkty lub technologię, którą chciałbyś wypromować?
• Dysponujesz wolnymi zasobami, na których chciałbyś zarobić?

4NETWORKERS to miejsce dla Ciebie!

Previous Post
Next Post

Leave a Reply