Co i jak eksportować na rynki wschodnie » Rosja, Ukraina, Kazachstan, Białoruś?

Eksportować na wschód można wszystko – produkty oraz usługi. Wszystko jednak musi być przemyślane, uzasadnione ekonomiczne i poparte własną analizą oferowaną przez Portal e-B2B.org.

Najbardziej skomplikowany jest eksport usług, który wiążę się z wysłaniem pracowników np. do Rosji lub na Ukrainę. Problemów może być wiele – inne prawo pracy, prawo handlowe, wysoki koszt delegacji, język rosyjski, czynnik ludzki itd.

Eksport produktów i usług na wschód

Jeżeli Twoja firma oferuje innowacyjne/nowoczesne usługi, to jak najbardziej powinieneś eksportować na rynki wschodnie swoje usługi i osiągać maksymalne zyski.
W przypadku gdy jesteś producentem, to dużo łatwiej i szybciej jest eksportować towary. Oczywiście możesz spotkać się również z innym prawem handlowym, być może z ‘politycznymi’ sztucznymi zaporami celnymi, sztucznym przetrzymywaniem transportu na granicy itp.

Partner biznesowy na wschodzie

Znajdź szybko odpowiedniego partnera biznesowego na wschodzie, zatrudnij tłumacza językowego lub zleć kurs języka rosyjskiego dla swojego zespołu pracowników.
Jeśli chcesz nawiązać skuteczne kontakty biznesowe, to sugerujemy zamieścić darmowe ogłoszenie biznesowe w języku rosyjskim w naszym Portalu e-B2B.org w dziale WSPÓŁPRACA BIZNESOWA. Odpowiednikiem polskiego działu nawiążę współpracę biznesową, jest dział w języku rosyjskim НАЛАДИТЬ СОТРУДНИЧЕСТВО.
Jedynym warunkiem jest darmowa REJESTRACJA na Portalu e-B2B.org, która poza publikacją pozwoli Ci korzystać także z innych usług oferowanych przez Portal e-B2B.org.

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo!
Jeżeli chcesz rozwijać swoją firmę i osiągać większe zyski, to musisz zaryzykować kilkaset złotych i spróbować.

Nasz międzynarodowy biznesowy Portal e-B2B.org stanowi innowacyjne w skali globalnej rozwiązanie dla integracji gospodarczej oraz efektywnego wsparcia międzynarodowego oraz krajowego biznesu Twojej firmy, bez względu na jej wielkość oraz różnorodność oferowanych produktów/usług.

Życzymy Państwu wiele sukcesów w rozwoju Waszej firmy i biznesu w kraju oraz za granicą!

Previous Post
Next Post

Leave a Reply