Integrator systemów automatyki i robotyki

Alnea – integrator systemów automatyki i robotyki

Automatyzacja i robotyzacja to kierunek zmian polskich przedsiębiorstw. Może prowadzisz firmę produkcyjną i poszukujesz doświadczonego integratora systemów automatyzacji i robotyzacji dla przemysłu? Rozpocznij współpracę z Alnea, która jest wiodącą firmą technologiczną w regionie Polski Północno-Wschodniej.

Projektujemy i budujemy maszyny, stanowiska zrobotyzowane i linie produkcyjne oraz stanowiska produkcyjne, a także testery produkcyjne. Tworzymy szafy sterownicze i zasilające. Posiadamy bogaty park maszynowy – maszyny CNC, linia SMT, roboty przemysłowe, mobilne – co pozwala nam na tworzenie prototypów, wykonywania testów i opracowywania patentów.

Oferta Alnea

Oferta Alnea obejmuje

  1. Zestaw do zrobotyzowanego lutowania ZEUS z doskonałą kontrolą temperatury i jakości lutowania
  2. System wizyjny 3D Horus – pozycjonuje robota w przestrzeni co pozwala na offset procesów produkcyjnych
  3. Linie produkcyjne
  4. Stanowiska zrobotyzowane
  5. Testery produkcyjne

Jak zacząć automatyzację?

Jeśli nie wiesz jak zacząć automatyzację, pomożemy Ci. Prowadzimy szkolenia, przeprowadzamy analizy opłacalności rozwiązań i podpowiemy jakie rozwiązania są najbardziej optymalne.

Automatyzujemy procesy produkcyjne takie jak – skręcanie, plazma, klejenie, konfekcjonowanie, zrobotyzowane pakowanie, paletyzacja. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na wdrożenie ponad 20 zaawansowanych linii produkcyjnych i 15 stanowisk zrobotyzowanych i 12 testerów produkcyjnych.

Konferencja Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu

Relacja z konferencji

Naszą misją jest automatyzacja przedsiębiorstw oraz szkolenie inżynierów, menedżerów, właścicieli firm, aby podejmowali wyzwanie robotyzacji w swoich firmach. Na konferencje zapraszamy przedstawicieli największych dystrybutorów sprzętu – robotów (KUKA, Fanuc, Mitsubishi, Omron, Corobotics), automatyki (Balluff, Siemens), osprzętu (Schunk, Onrobot, ) czy firm związanych z innowacyjnymi usługami (Aplitt, Technology Applied). Doskonałe prelekcje odnoszą się do realnych problemów w realizacji wdrożeń nowych technologii produkcyjnych.

Roboty mobilne

Alnea jest dystrybutorem robotów mobilnych firmy Omron. Wiemy jak ważna jest intralogistyka w firmie. Wdrażamy roboty mobilne w magazynach, w przestrzeni produkcyjnej.

Nie jesteś pewien czy roboty mobilne sprawdzą się w twojej firmie? Skontaktuj się z nami. Przyjedziemy z robotem i przeprowadzimy testy. Będziesz mógł dokonać pomiarów i obliczyć ROI, a następnie dokonać zakupu na preferencyjnych warunkach.

Previous Post
Next Post

Leave a Reply